KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN...

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN...

      19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm öğrencilerimizle beraber evimizde kalarak anılarla kutluyoruz. Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında okullardaki eğitime ara verildiği bu günlerde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı evlerimizde  aynı coşku ile gençlerimizi  ve velilerimizi kutlamaya çağırıyoruz. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere armağan ettiği bu bayramı alanlarda, statlarda hep beraber kutlayamasak bile evlerimizde bayram sevincini anılarla yaşayarak kutlamak istiyoruz.

      Bu maksatla evlerimizde bayram coskusunu yaşatmak amacıyla Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak geçmiş yıllardaki bayram kutlamalarını içeren bir video hazırlayarak Dadaylı gençlerin  ve halkımızın sevincine ortak olmak istiyoruz. 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

 

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.