KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5 HAZİRAN ÇEVRE GÜNÜ KUTLANDI

5 HAZİRAN ÇEVRE GÜNÜ KUTLANDI

5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla ilçemizde İlçe  protokolü, öğretmen  ve öğrencilerimizin katılımları ile  etkinlik yapıldı. Daday Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü organizesinde Daday Kaymakamlığı Atlı Terapi ve Model Binicilik Tesisinde yapılan etkinlikte Kaymakam Mehmet Sert, Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Gülseren Anbarcı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Metehan Babaş, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Canberk Herek, İlçe Emniyet Amirvekili Komiser Yardımcısı Yunus Yalçın, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Baş Yardımcısı Türkan Karadağ Kılıç, Miralay Halit Bey İlkokulu Müdür Yardımcısı Nihat Haliloğlu ve öğrenciler doğada yürüyüş yaparak, çöp topladılar.

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Gülseren ANBARCI çevre duyarlılığı konusunda insanlık olarak bilinçlenmemiz gerektiğini ve yarınlara yaşanabilir bir yaşam bırakma adına görevlerimizin olduğunun unutulmamasi gerektiğini iafade ederek katilimcı ve öğrencilere teşekkür etti. Ardından protokol üyeleri, öğretmen ve öğrencilerle ormanlık alanda, mini bir piknik yaparak program sonlandırıldı.

05-06-202205-06-202205-06-202205-06-202205-06-2022

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.