KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AVRUPA PROJEMİZ IMONED KAPSAMINDA OKUL YÖNETİCİLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

AVRUPA PROJEMİZ IMONED KAPSAMINDA OKUL YÖNETİCİLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 2020 yılı Ocak ayında  2020-1-ES01-KA201-082730 proje numarası ile   İspanya Devleti Üniversite Bakanlığı tarafından kabul edilen "Bilginin İyileştirilmesi Becerileri ve Yeterlilikleri Online ve Uzaktan Öğretmenler Eğitimi Projesi" kapsamında yapılacak olan  anket açlışmaları hakkında okul yöneticilerine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Şirin tarafından bilgiler verildi. 

K201 Stratejik Ortaklık eyleminde Türkiye-Polanya-Litvanya ortak olduğu projenin fikri çıktıları  uzaktan eğitim ve eğitim metodolojisinin yeni ve yenilikçi müfredatı ve ayrıştırma için teknolojik yetenekler ve cihazları ayırma öğrenimi ve ayırma için içerik oluşturmak için öğrenme olup bu kapsamda Avrupa'da yayınlanacak olan makaleye konu anket ve görüşme çalışmaları öğretmenlerimiz tarafından yapılacaktır. 

Konu kapsamında oluşturulan anketler öğretmenlere ulaştırılmış olup ,nitel araştıma yöntemleinden olan öğretmen görüşmeleri 21-22 Nisan günleri uzaktan görüşme yöntemleri ile yapılacaktır. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Ahmet Şirin katılım ve emek veren tüm idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederek bu projenin Daday eğitiminin Avrupa'da duyurulması açışından önemini hatırlattı.

17-04-202117-04-202117-04-2021

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.