KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Besi Sığır Yetiştiriciliği Kursu Ziyaret Edildi

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arsında yapılan protokolle, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz Kayabağı Köyünde Besi Sığır Yetiştiriciliği kursu açtı.
Besi Sığır Yetiştiriciliği Kursu Ziyaret Edildi

          Kayabağı Köyünde açılan Besi Sığır Yetiştiriciliği kursu İlçe Kaymakamımız sayın Ömer Ahmet ÖZDEMİR, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömür ONUR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şeref BEŞİR tarafından ziyaret edildi. Kaymakam ÖZDEMİR kursiyerlerle görüşerek, kurs hakkında bilgi aldı. Veteriner Hekimler Oğuzhan F. GAYRETLİOĞLU, Erdem BERKAN, Ziraat Mühendisi Şükrü KAYNAŞ kursiyerlere hayvan hastalıkları ve bu hastalıklardan korunmak için hangi tedbirleri almaları gerektiği konusunda bilgiler verdiler. Kursiyerlerden gelen sorular yanıtlanarak bilinçli bir şekilde hayvan yetiştiriciliği yapmaları ve istenilen verime ulşmaları hedeflenen kursun akşam gerçekleştirilmesi, kadın kursiyerlerinde kursa katılmasına imkan sağladı. Güzel bir ortamda kurs görmelerini sağlayan Köy Muhtarı Mehmet Ali MEYDAN ve Din Görevlisi Fatih KILIÇ´a kurumumuz adına teşekkür ederiz.   

28-12-201728-12-201728-12-2017

28-12-201728-12-2017

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.