KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİTEK Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

BİTEK Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

             Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Serhat KARAAHMETOĞLU tarafından ilçemizde görev yapan öğretmenlerimize yönelik Bilgi, Teknoloji, Kazanım Projesi bilgilendirme toplantısı 22/02/2019 tarihinde, Cuma günü Daday Anadolu İmam Hatip Lisesi Konfereans Salonunda yapıldı. 

              Bilgi, Teknoloji, Kazanım Projesi (BİTEK), tüm ortaokul ve liselerde öğrenim gören öğrencilerin ve bu okullarda görev yapan öğretmenlerin kullanacağı bir sistemdir. Projenin temel amacı, akademik başarıyı arttırmak, öğrencilere fırsat eşitliği sağlamak, ortaokul ve liselerde kazanım odaklı ölçme sistemi oluşturmaktır. İçeriği her geçen gün zenginleştirilen BİTEK web sayfasına http://bitek37.meb.gov.t/   adresinden ulaşılabilmektedir. Gerek öğrenci, öğretmenler tarafından giriş imkanı bulunan proje web sitesinde, kullanıcılara kazanım değerlendirme, Milli Eğitim Bakanlığı soru havuzu, analiz, sınav istatistikleri, sınav arşivi ve BİTEK soru havuzu gibi hizmetler vermektedir. Öğrencilerimiz, sistemi kullanarak kazanım/konu bazında kendilerini elektronik ortamda test etme imkanına sahip olacaklardır. 

28-02-201928-02-201928-02-2019

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.