KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Daday Meslek Yüksekokulu'ndan Müdürümüz Ahmet Şirin'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Daday Meslek Yüksekokulu'ndan Müdürümüz Ahmet Şirin'e Hayırlı Olsun Ziyareti

    Kastamonu Üniversitesi Daday Nafi Ümit Çeri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doc.Dr Mehmet Nadir Özdemir,Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Güzin Aytekin ve Yüksekokul Sekreteri Ali Ay Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Ahmet Şirin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette Müdür Özdemir Daday ilçemizin eğitimde bir ivme yakalayabilmesi adına çok çeşitli çalışmalar yapılması gerektiğini,ilçe milli eğitim müdürlüğü ile beraber  sosyal sorumlıuluk projeleri,bilim, sanat eğitim ve spor faaliyetleri alanında işbirliği içersinde eğitim öğretim faaliyetlerinin  yürütülmesi gerektiğini vurguladı.

   Daday Nafi Ümit Çeri Meslek Yüksekokulu  idari heyetine  ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Şirin ise,  Daday'ın eğitimi adına  tüm idareci,öğretmen ve personelimizle beraber öğrencilerimiz için çalışmalarını sürdüreceklerini bu anlamda meslek yüksekokulu ile yapılacak işbirliği çalışmalarının eğitime büyük katkı sunacağını belirtti.

    

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.