KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DOĞADA ATLA TERAPİ PROJEMİZ ULUSAL BASINDA

DOĞADA ATLA TERAPİ PROJEMİZ ULUSAL BASINDA

Doğada Atlı Terapi Projesi Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Nöbetçi Ekip Kaliteli Yaşam Derneği tarafından hazırlanıp içişleri bakanlığı sivil toplumla ilişkiler genel müdürlüğüne sunularak onaylanan projemiz ulusal basında yer aldı. Proje kapsamında 20 özel birey Haftada bir gün olmak üzere sekiz defa gün boyu düzenlenecek atlı terapi eğitimlerine katılacak ve duyu bütünlemesi konusunda eğitim alacak olan özel bireyler;  atlı terapist ergo terapist seyis ve yan tutucu olmak üzere dört kişi eşliğinde  teker teker eğitimlere katılacaklar.

Özel bireyler Kastamonu merkezden ve Daday ilçesinden eğitimlere katılacak olan özel bireyler aileleri ile birlikte eğitimlere gelip sabah dokuz akşam 16 olmak üzere hem manaj alanında hem de açık havada faaliyet yürüteceklerdir. Ailelerine ve öğrencilere öğle arası yemek ikramı da gerçekleştirilecek servislerle sabah ve akşam kendilerine ulaşım hizmeti sağlanacaktır.Projenin yürütücülüğünü aynı zamanda projenin yazarı da olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Şirin koordinatör olarak gerçekleştirecektir.Toplam 95.000 liralık bütçeye sahip olan proje dört ay sürecektir.

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.