KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP-YÖGEP TOPLANTILARI

Öğretmenlik mesleğinin vazgeçilmezlerinden olan sevgi şefkat merhamet saygı azim kararlılık sabır sebat fedakarlık değerleri hakkında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri müzakare bulundular. Ekim-Kasım ayına ait yapılan etkimliklere ait çalışmalara ilişkin program belirlendi.
DÖGEP-YÖGEP TOPLANTILARI

 

27-01-2022

 

 

 

 


İMAM HATİP OKULLARININ 2023 EĞİTİM VİZYONU KONULU İLÇE MÜFTÜSÜYLE SÖYLEŞİ

         Okul yönetimi olarak Okul Müdürümüz Dilek ÇELİKCİ ve Müdür Yardımcımız Mahir BIYIKLIOĞLU İlçe Müftüsü Sayın İsmail ÇAKIR'ı makamında ziyaret ederek 2023 eğitim vizyonu bağlamında misyon, vizyon, hedef ve eylemler konusunda fikir alışverişinde bulundular. Yapılmakta olan projeler ve yapılabilecekler konusunda görüş ve önerilerini belirttiler. İlçe Müftümüze katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 

18-11-201918-11-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasım Ayı YÖGEP Faaliyetleri

 

           Kasım Ayı YÖGEP Eylem Planimiz dahilinde Okul-Aile Birligi Baskanimiz Kelebek Mahallesi İmamı Sayın Tevfik KORKMAZ ile Okul Idaremiz biraraya gelerek Yönetim sürecinde motivasyon,kuruma aidiyet hissi, sürdürülebilir takım ruhu ve kurum kültürü oluşturma konusunda söyleşi yapıldı. 

25-11-2019

 

 

 

 

 

 

Yönetici Gelişim Programı Aralık Ayı Toplantımız Gerçekleştirildi

 

                     Aralık Ayı Yönetici Gelişim Programı kapsamında İlçe Şube Müdürümüz Gülseren ANBARCI  ve Daday Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şeref BEŞİR ve Müdür Yardımcısı Nazmiye KAYA ile biraraya gelerek bu ayın konusu olduğu üzere;( Halkla ilişkiler, işbirliği ve dayanışma ortamı, okul çevre ilişkileri ve okula toplumsal katılım bağlamında; okulun sosyal çevresi, komşu okullar, muhtarlık, cami, üniversiteler, müftülükler, sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler vb, resmi ve özel kurum ve kuruluşlarla işbirliği ve bu kapsamda yapılabilecek çalışmaların kapsamı ve uyğulanması üzerine müzakere) örnek uygulamaların incelenmesi ve bilgi paylaşımında bulunulması amacıyla görüşmelerde  bulunuldu.

03-01-202003-01-202003-01-2020

 

 

 

 

 

 

                  Daday İlçesindeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri olarak  DÖGEP çerçevesinde İmam Hatip Lisesinde toplandık. Kur'an öğretiminde verimlilik, Kuran-ı Kerim öğretim yöntem ve teknikleri üzerine müzakere ve söyleşi yaptık. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri olarak Kuranı daha etkili ve doğru öğretmek için farklı teknikleri uygulamanın önemini vurgulayarak kısa kısa örnekler uyguladık. Bununla alakalı videoların faydalı olacağını öğretmen arkadaşlar dile getirdi. Hizmet içi eğitimlerin etkili olacağını ifade ettik.

03-01-202003-01-2020

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.