KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bir Sen'den İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Şirin'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Eğitim Bir Sen'den İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Şirin'e Hayırlı Olsun Ziyareti

       Eğitim-Bir Sen Kastamonu İl Başkanı Orhan Sancaktaroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Şirin'i makamında ziyaret ederek, başarılar dilediler. Ziyarette konuşan Sancaktaroğlu, " Kastamonu ve ilçelerini  yakından tanıyan, öğretmenlik görevine burada de başlayarak bir çok okulda farklı kademelerde görev yapmış, son olarak şube müdürlüğü görevinde bulunan, tecrübeli eğitimci bir arkadaşımızın Daday Milli Eğitimine önemli katkılar  sunacağı kanaatindeyiz. Uzun yıllardır Kastamonu'da çalışmış olması,bölgenin eğitim portföyünü bilmesi bizim için büyük kazançtır.  Ahmet Şirin müdürümüzün Daday eğitiminin çıtasını yükseltme noktasında ciddi katkılar sunacağına inanıyoruz, Yapacakları her türlü güzel işlerde Eğitim Bir-Sen olarak yanında olacağız. Bu vesileyle yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun" dedi.

       Eğitim Bir Sen ilçe yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İlçe Milli Eğitim MüdürüAhmet Şirin ise, bütün gayretiyle, canla, başla Daday eğitiminin çıtasını yükseltmek ve yeni çalışmalara imza atmak için çalışacağını belirtti.

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.