KASTAMONU
DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİM YÖNETİCİLERİYLE İSTİŞARE TOPLANTISI
![EĞİTİM YÖNETİCİLERİYLE İSTİŞARE TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2020_11/10151033_PHOTO-2020-11-10-14-22-10.jpg)
Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumların yöneticileriyle Eğitimİstişare Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ŞİRİN başkanlık etti.Şube Müdürü Gülseren ANBARCI ve okul-kurum yöneticilerinin katıldığı toplantıda yürütülen çalışmalar, brifing dosyaları, salgın süreci, projeler, öğretmen eğitimleri, öğretmenevinin durumu, hayat boyu öğrenme kapsamında planlanan çalışmalar görüşüldü.