KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE BAŞARININ İZLENMESİ VE DEĞERLENDİRİLMESİ PROJE TOPLANTISI

EĞİTİMDE BAŞARININ İZLENMESİ VE DEĞERLENDİRİLMESİ PROJE TOPLANTISI

Eğitimde Başarının İzlenmesi ve Değerlendirilmesi Projesi" tüm paydaşların görüşleri alınarak hazırlanmış olup ilimiz genelinde eğitim gören 8.sınıf öğrencilerimizin LGS sınavlarında,12.sınıf öğrencilerimizin ise YKS sınavlarındaki başarılarının proje adımlarında belirlenen faaliyetlerle arttırılması amaçlanmaktadır. Bununla birlikte ,projenin 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında uygulama aşamaları izlenecek ve proje sonuçlarının elde edilen verilere göre gerekli düzenlemeler yapılarak ,önümüzdeki eğitim öğretim yıllarında ortaokul 5,6,7,8.sınıflar ile ortaöğretim 9,10,11,12.sınıflar düzeyinde uygulanmasına başlanacaktır.

 

Bu kapsamda 30.03.2021 Çarşamba günü  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ŞİRİN'in başkanlığında komisyon üyeleri ile toplantı yapıldı.Proje kapsamında yapılacak çalışmaların konuşulduğu ve yapılan sınavlar neticesinde öğrenci başarıları değerlendirildi. Öğrencilere  kitap okuma alışkanlıklarının kazandırılması  çalışmalarının da  görüşüldüğü toplantı sonrasında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ŞİRİN bu proje  ile öğrencilerimizin sınav başarılarını daha da arttırarak hedefleri doğrultusunda ilerlemelerini sağlayacaklarını belirterek emeği geçen tüm öğretmen ve idarecilere teşekkür etti.

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.