KASTAMONU
DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitimde Başarının İzlenmesi ve Değerlendirilmesi Projesi (EBİDEP) Toplantısı Yapıldı
![Eğitimde Başarının İzlenmesi ve Değerlendirilmesi Projesi (EBİDEP) Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_03/25170937_WhatsApp_Image_2022-03-25_at_15.05.44.jpg)
Eğitimde Başarının İzlenmesi ve Değerlendirilmesi Projesi (EBİDEP) kapsamında ortaokul sınav branş öğretmenlerinin katılımıyla 8. sınıf değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda bu kapsamda yapılan 3 deneme sınavı sonuçları çerçevesinde yapılan çalışmalar ve yapılması gerekenler konuları görüşüldü. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Şirin katılımlarından dolayı öğretmenlere teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.