KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Evde Eğitim Gören Öğrencilerimiz İlçe Kaymakamı Sayın Ömer Ahmet ÖZDEMİR´in Elinden Karnelerini Aldılar

İlçemizde evde eğitim gören öğrencilerimiz Sefa YILMAZ ve Mehmet BÖYÜK karnelerini alarak bir üst sınıfa geçmenin mutluluğunu yaşadılar.  
Evde Eğitim Gören Öğrencilerimiz İlçe Kaymakamı Sayın Ömer Ahmet ÖZDEMİR´in Elinden Karnelerini Aldılar

            İlçe Kaymakamı Sayın Ömer Ahmet ÖZDEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR, Atatürk Ortaokulu Müdürü Selahattin YANIK, Sınıf Öğretmenleri Remziye YANIK ve Zuhal ÖZDEMİR ile birlikte evde eğitim gören öğrencilerin karne ve hediyelerini verdi. Öğrencilerimizin karne heyacanına ortak olan Kaymakam ÖZDEMİR öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek iyi bir tatil geçirmelerini diledi. Öğrencilerimize emek veren öğretmenlerimize ayrıca teşekkür etti. İlçe Kaymakamı Ömer Ahmet ÖZDEMİR, engelli çocukların eğitimlerinden geri kalmamaları için yürütülen çalışmalar kapsamında bu öğrencilerimize evlerinde eğitim verildiğini ifade etti. 

           İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR, öğrenciler ve velileri ile güzel bir iletişim kurup öğrencilerimizi sene boyunca yetiştiren, eğitip ve öğreten öğretmenlerimiz Remziye YANIK ve Zuhal ÖZDEMİR´e bu gayret ve özverili çalışmalarından dolayı  teşekkür etti. 

11-06-201811-06-201811-06-201811-06-2018

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.