KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Futbol ve Değerler Eğitimi Kursu Açıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü işbirliği ile Daday Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzce Yaz Okulu kapsamında Futbol ve Değerler Eğitimi kursu açıldı.   
Futbol ve Değerler Eğitimi Kursu Açıldı

           İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü işbirliği ile Daday Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzce Yaz Okulu kapsamında açılan Futbol ve Değerler Eğitimi kursu İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğümüzün tesislerinde devam etmektedir. Futbol ve Değerler Eğitimi kursumuzu İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bekir Sami KAVUŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şeref BEŞİR ziyaret ederek çalışmaları izlediler.  

          İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR ziyaretlerinde ´´Yaz okulları, öğrencilerin eğitim-öğreti dönemine ara verdikleri bir süreç olduğundan; hem öğrencilerin yeni eğitim yılına hazırlanmaları ve motive olmaları açısından hem de normal eğitim döneminde fırsat bulamadıkları aktiviteleri gerçekleştirmeleri açısından oldukça önemlidir. Eğitim dönemine ara vererek, yaz okulu ya da kamplara katılan çocukların bakış acıları gelişebileceği gibi, yeni eğitim dönemine daha motive bir şekilde başlayacaklardır. Bu nedenle, çocukların yaz aylarında sportif, sanatsal ya da değerler eğitimi veren kurs yada yaz okullarına gönderilmesi önemlidir´´ dedi. 

26-07-201826-07-201826-07-201826-07-201826-07-201826-07-201826-07-2018

 

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.