KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GENÇLERİMİZ MESLEKLERİNİ SEÇMİŞ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ŞİRİN okul ziyaretleri kapsamında Şehit Ümit Demirci Çok Programlı Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencilerini ziyaret etti. Öğrencilerle sınıfta bir araya gelen ŞİRİN, her öğrencinin mesleklerini belirlemiş olmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi.
GENÇLERİMİZ MESLEKLERİNİ SEÇMİŞ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ŞİRİN okul ziyaretleri kapsamında Şehit Ümit Demirci Çok Programlı Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencilerini ziyaret etti. Öğrencilerle sınıfta bir araya gelen ŞİRİN, her öğrencinin mesleklerini belirlemiş olmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. İlk adımın öğrencilerin hangi alanda yol alacağını belirlemek olduğunu belirten ŞİRİN, bu eşiğin aşıldığını, bundan sonra motivasyon, kendine güven ve iyi bir zaman planlamasıyla düzenli çalışmayla başarının geleceğini ve gençlerin istedikleri alanlarda üniversite eğitimi alabileceklerini söyledi. Öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığının ücretsiz ders kitaplarının yanında çok sayıda yardımcı kaynak sağladığını bunların yanında Eğitim Bilişim Ağı üzerinden de sayısız materyal desteği verdiğini, öğrencilere okulda da internet ve bilgisayar desteği sağlayarak derslerine destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.