KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÖRSEL SANATLAR,MÜZİK VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI

GÖRSEL SANATLAR,MÜZİK VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI

      Daday İlçesi'ndeki sosyal etkinliklere hız kazandırmak maksadıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Şirin Başkanlığında toplantı yapıldı. Toplantıya Şube Müdürü Gülseren Anbarcı ile beraber okullarda görevli olan görsel sanatlar,müzik ve beden eğitimi öğretmenleri katıldı. Toplantıda ilçemizde bulunan okullarımızda öğrenim gören öğrencilerimizin katılımı ile ne tür etkinlikler ve faaliyetlerin yapılacağı görüşüldü. Açılabilecek kurslar,sene sonu sergileri ve sosyal etkinliklerde her bir öğrencimizin akltif rol alarak katılımının sağlanarak bu alandaki çalışmalara hız verilmesi gerekliliği vurgulandı.

   lçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Şirin ,  Daday'ın eğitimi adına  yapılan ve yapılacak olan çalışmalarda görev alacak tüm idareci,öğretmen ve  personelimizle beraber öğrencilerimize şimdiden teşekkür ettiğini söyleyerek bu alanlarda  yapılacak tüm çalışmalara ilçe milli eğitim müdürlüğü olarak her türlü katkıyı sağlayacaklarını belirtti.

    

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.