KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVERLERİMİZE TEŞEKKÜRLER...

Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında, okullarda yüzyüze eğitime ara verildiği süreçte,  tableti veya bilgisayarı olmadığından dolayı uzaktan eğitime erişim sorunu yaşayan öğrencilere, hayırsever vatandaşlar, kurumlar ve sivil toplum kuruluşları tarafından tablet hediye edilmek suretiyle eğitimlerine katkı sağlamaya yönelik Hayırseverden Tablet (HATAP) Projesi yoğun ilgi gördü.
HAYIRSEVERLERİMİZE TEŞEKKÜRLER...

Daday Kaymakamlığı himayesinde Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan bir çok kurum,STK ve hayırssever vatandaşların da iştirak ettiği Hayırseverden Tablet (HATAP) projesi kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen 30 tablet dahil olmak üzere 119 öğrencimize tablet dağıtımı gerçekleştirildi.Bu kapsamda Daday İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Şirin desteklerini esirgemeyen kurum,STK,Hayırseverlere canı yürekten teşekkür ettiğini belirterek,özellikle her zaman olduğu gibi bu projemizde de bizleri yalnız bırakmayan ve destekleriyle eğitimimize güç veren Daday Halkı ve Esnafına şükranlarını sunduğunu ifade etti.

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.