KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışma Duyurusu

Başvurular https://ebideb.tubitak.gov.tr adresinden online olarak yapılır. Başvuru yapacak öğrenciler (proje iki öğrenci tarafından hazırlanmışsa her iki öğrenci) ve danışmanın ARBİS’e kayıtlı olması gerekir (Bkz. https://arbis.tubitak.gov.tr )    
TÜBİTAK 49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışma Duyurusu

        TÜBİTAK-Bilim İnsanı Destekleme Programları Başkanlığınca devam etmekte olan öğrencileri temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmalarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla Biyoloji, Coğrafya, Değerler Eğitimi, Fizik, Kimya, Kodlama, Matematik, Psikoloji, Sosyoloji, Tarih, Teknoloji Tasarım, Türk Dili Ve Edebiyatı alanlarında Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması düzenlenecektir.  

       Yarışma ile ilgili bilgiler ve yarışma yönergesine https://www.tubitak.gov.tr/tr/yarismalar/icerik-lise-arastirma-projeleri-yarismasi linkinden ulaşılabilir.

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.