KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİTEK Projesi Kasım Ayı Programı

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından hazırlanan ve KUZKA (Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı) desteğiyle hayata geçirilen BİTEK (Bilgi, Teknoloji, Kazanım) projesi 2017 yılından itibaren uygulamaya konulmuştur.  
BİTEK Projesi Kasım Ayı Programı

          BİTEK, tüm ortaokul ve liselerde öğrenim gören öğrencilerin ve bu okullarda görev yapan öğretmenlerin kullanacağı bir sistemdir. Projenin temel amacı, akademik başarıyı arttırmak, öğrencilere fırsat eşitliği sağlamak, ortaokul ve liselerde kazanım odaklı ölçme sistemi oluşturmaktır. İçeriği her geçen gün zenginleştirilen BİTEK web sayfasına http://bitek37.meb.gov.tr/ adresinden ulaşılabilmektedir. Gerek öğrenci,gerekse öğretmenler tarafından giriş imkanı bulunan proje web sitesinde, kullanıcılara kazanım değerlendirme, MEB soru havuzu, analiz, sınav istatistikleri, sınav arşivi ve BİTEK soru havuzu gibi hizmetler vermektedir. Öğrencilerimiz, sistemi kullanarak kazanım/konu bazında kendilerini elektronik ortamda test etme imkanına sahip olacaklardır.

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.