KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-Müfredat Modülü Bilgilendirme Toplantısı

Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Bölgeleri Yönergesi İle Eğitim Kurulları Ve Zümreleri Yönergelerinin E-Kurul Ve Zümre Modülü Üzerinden Uygulanması  
E-Müfredat Modülü Bilgilendirme Toplantısı

        Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 22/12/2017 Cuma günü Şerife Bacı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Salonu´nda E-Müfredat Modülü uygulamaları bilgilendirme toplantısı 19 İlçe Müdürü, Şube Müdürü ve Şeflerin katılımıyla yapıldı.

        İlçemizde bulunan Okul/Kurum Müdürleri ve Yardımcılarına 02/01/2018 Salı günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu´nda E-Müfredat Modülü uygulamaları bilgilendirme toplantısı Şube Müdürleri Gülseren ANBARCI VE Cemil KILIÇ tarafından yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR toplantıya katılanlara konu hakkında bilgilendirmeler de bulundu. Müdür Demir, ´´ Milli Eğitim Bakanlığımızca Eğitim Bölgesi Yönergesi ile Eğitim Kurumları ve Zümreleri Yönergesi geçtiğimiz Ağustos ayı 2017 yılı itibari ile yürürlüğe girdi. Söz konusu Yönergedeki E-Kurul ve Zümre Modülleri http://e-müfredat.meb.gov.tr adresindeki ´´ Yıllık Plan Modülü´´ üzerinden pilot uygulama ile hizmete sunulmuştur. Bakanlığımızca yapılan bu yeniliklerle: Yıllık Çalışma Takviminin elektronik ortamda yapılması ve onaylanması, Öğretmenler Kurulu ve Zümre Toplantıları gibi eğitim öğretim yılı içerisindeki toplantıların elektronik ortamda tutulması, izleme ve sonuçlarının değerlendirilmesi mümkün olacaktır´´ dedi. E-Müfredat Modülü eğitimi slayt eşliğinde uygulamalı olarak anlatıldı. Örnek Öğretmenler Kurulu oluşturularak yapılması gerekenler gösterildi. Katılımcıların soruları yanıtlandı.

02-01-201802-01-201802-01-201802-01-2018

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.