KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kendini Keşfet Geleceğini Planla

Daday Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Elif BAŞ ve Ebe Nihal BOLAT ´´Kariyer Günleri Projesi´´ Kapsamında Lise Öğrencileri İle Söyleşi Yaptı.   
Kendini Keşfet Geleceğini Planla

          İlçemizde düznlenen ´´Kariyer Günleri Projesi´´ kapsamında ortaöğretim öğrencilerimize yönelik, meslekleri her yönüyle tanımak, doğru hedef belirleyerek, kişilik özellikleri, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda bilinçli tercihler yapmalarını sağlamak amacıyla çeşitli meslek grublarından başarılı kişiler davet edilerek öğrencilerimizle söyleşi yapmaları amaçlanmıştır. Daday Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Elif BAŞ ve Ebe Nihal BOLAT davet edilerek, Daday Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu´nda doktorluk, hemşirelik ve ebelik mesleği konusunda bilgiler verdiler. Dr Elif BAŞ ´´ Eğer başarılı olmak istiyorsak, sevdiğimiz meslekleri yapmalıyız. Öğrenmeyi bir ihtiyaç olarak görmeli ve severek okumayı bir alışkanlık haline getirmeliyiz. İnsan isterse istediği hedefe ulaşır. Her öğrencinin bir hedefi olmalıdır´´ dedi.   

        Proğrama İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR, Şube Müdürleri Gülseren ANBARCI, Cemil KILIÇ, Rehber Öğretmeni Şennur BAKİ, ÇPAL Müdür Yardımcısı Mesut KOLCU, AİHL Müdür Yardımcısı Mahir BIYIKLIOĞLU  ve öğrenciler katıldı. Proğramın sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR davetlerini kırmayarak gelen Dr. Elif BAŞ ve Ebe Nihal BOLAT´a teşekkür etti. 02-03-2018

02-03-201802-03-201802-03-201802-03-201802-03-201802-03-2018

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.