KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlik Yürüyüşü Yapıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gençlik Haftası kutlamaları gençlik yürüyüşüyle başladı.    
Gençlik Yürüyüşü Yapıldı

         Miralay Halit Bey İlkokulu önünden başlayan ve Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı´nda son bulan yürüyüşe İlçe Kaymakamı Sayın Ömer Ahmet ÖZDEMİR, Belediye Başkanı Hasan Fehmi TAŞ, Emniyet Amiri Yasemin ACAR, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Ali SAYAR, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bekir Sami Kavuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Okul ve Kurum Müdürleri, Öğretmenler, Daday Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ve vatandaşlar katıldı. 

         Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bekir Sami KAVUŞ tarafından çelengin konulmasınnın ardından, saygı duruşunda bulunuldu. Ardından İstiklal Marşımız okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Çok Programlı Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Erol AYDOĞDU´nun yapmasıyla program sona erdi. Gençlik Haftası kapsamında okullar arası düzenlenen turnuvalarda dereceye girenlere ödülleri 19 Mayıs Atatürk´ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı programında verilecektir.

16-05-201816-05-201816-05-201816-05-2018

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.