KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR´in Yeni Yıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR´in Yeni Yıl Mesajı

             Acısıyla, tatlısıyla, sevinciyle, hüznüyle 2019 yılını geride bırakarak hep birlikte, 2020 yılına girmenin heyecanını yaşıyoruz. Her yeni bir yıl, yeni başlangıçları ve umutları beraberinde getirmektedir. Yeni umutlarla karşıladığımız 2020 yılında da Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümü olan 2023 hedeflerine millet olarak emin adımlarla yürüyecek, ilçemiz adına Milli Eğitim Bakanlığımızın koyduğu 2023 Eğitim Vizyonu hedeflerini gerçekleştirebilmenin gayreti ve azmi içerisinde olacağız. 

            Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılı en samimi duygularımla kutluyor; 2020 yılının öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve mesai arkadaşlarım başta olmak üzere, milletimize huzur, barış, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.   

 

                                                                                                                                                                                                Mehmet Emin DEMİR                                                                                                                                                                                                                                                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü  

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.