KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı Anılarla Kutluyoruz.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı Anılarla Kutluyoruz.

        19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm öğrencilerimizle beraber evimizde kalarak anılarla kutluyoruz. Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında okullardaki eğitime ara verildiği bu günlerde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı evlerimizde  aynı coşku ile gençlerimizi  ve velilerimizi kutlamaya çağırıyoruz. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere armağan ettiği bu bayramı alanlarda, statlarda hep beraber kutlayamasak bile evlerimizde bayram sevincini anılarla yaşayarak kutlamak istiyoruz.

         Önceki bayram kutlamaları ile ilgili görselleri Okul Müdürlüklerine ulaştıralım. Hazırlanacak videoyu sevdiklerimizle paylaşarak; bu bayramı evlerimizde çoşkuyla kutlayalım. Bu sevincimize herkesi ortak edelim. Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak diyoruz ki: "DADAYLI GENÇLER OLARAK 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'NI EVLERİMİZDE ANILARLA KUTLAYALIM."

 

 

12-05-2020

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.