KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Demir´in Kurban Bayramı Mesajı

    İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Demir´in Kurban Bayramı Mesajı

                     Her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşce kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, kardeşliğimizin, birliğimizin, beraberliğimizin pekiştirilmesi için bir fırsattır. Milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Bizleri bir arada tutan, sadece sevinçte ve kıvançta değil, tasada da birlikte hareket edebilmemizdir.

                 Ülkemizi ve dünyayı sarsan koronavirüs salgını dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin, eğitim camiamızın, öğrencilerimizin ve velilerimizin Kurban Bayramını en içten duygularla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyor, en kısa sürede sağlıklı günlere kavuşmamızı diliyorum.

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.