KASTAMONU
DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MEVLİT KANDİLİMİZ MİLLETİMİZE VE TÜM İNSANLIĞA HAYIRLAR GETİRSİN
![MEVLİT KANDİLİMİZ MİLLETİMİZE VE TÜM İNSANLIĞA HAYIRLAR GETİRSİN](/meb_iys_dosyalar/2020_10/16153330_IMG-20201016-WA0000.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ŞİRİN, Mevlit Kandili münasebetiyle mesaj yayımladı:
Bu gece, alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin dünyayı teşriflerinin seneyi devriyesini idrak ediyoruz. Bu vesileyle islam aleminin ve aziz milletimizin Mevlit Kandilini kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.