KASTAMONU
DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRETMEN İSTİŞARELERİ DEVAM EDİYOR
![ÖĞRETMEN İSTİŞARELERİ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2020_11/26091838_WhatsApp_Image_2020-11-25_at_09.03.41.jpg)
Daday Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şehit Ümit Demirci Çok Programlı Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleri ile uzaktan eğitim ve 8.-12. sınıfların sınavlara hazırlık konuları ile ilgili istişarelerde bulunuldu.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Şirin idareci ve öğretmenlerimizin bu kapsamda karşılaştıkları zorluklar ve çözüm yolları konusunda görüş alış-verişinde bulunuldu.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Şirin gayretli çalışmalarından dolayı öğretmen,idareci ve personele teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.