KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Eğitimde fırsat eşitliği sunmak adına Daday İmam Hatip Lisesi köylerde yaşayan öğrencilerimize eğitim materyalleri ve okuma kitapları hazırladı. Köylerdeki öğrencilerin ziyaretine İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ŞİRİN, Şube Müdürü Gülseren ANBARCI,Okul Müdürü Dilek ÇELİKÇİ, Özel Büro Sorumlusu Cemil KILIÇ  ve İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Aziz KILIÇ katıldı.İlçe Müdürü ŞİRİN:Eğitimde fırsat eşitliği için uzaktan eğitime erişimi yetersiz olan öğrencilerimize materyal desteği sağlayarak onları destekliyoruz,dedi.
EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Daday İmam Hatip Lisesi , köylerde yaşayıp eğitime uzaktan erişim noktasında yetersizlik yaşayan öğrencileri destekleyip onlara fırsat eşitliği sunmak için eğitim materyalleri hazırladı. Okul öğretmenleri tarafından hazırlanan eğitim materyallerinin yanında okul yönetimi okumaları için öğrencilere kitaplar da hazırladı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri de eğitim materyallerinin dağıtımın Müdürlüğün aracıyla yapıp kendileri de eşlik etti. İlçe Müdürü ŞİRİN, köy ziyaretlerinde öğrenci ve velilerle de kısa sohbetler gerçekleştirdi.ŞİRİN:Herkesin ortak fikrinin en iyi eğitimin okulda olduğu yönünde. Okul gibisi yok, dedi. Köy köy dolaşarak öğrencilerimize fırsat eşitliği adına onları ziyaret edip edip desteklemeye devam edeceğini belirten ŞİRİN, önümüzdeki günlerde de farklı kademelerdeki öğrencilerimizi ziyaret etmeye 

23-12-202023-12-202023-12-2020

devam edeceğiz dedi.23-12-2020

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.