KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN

 Bakanlığımızın ve Daday İmam hatip lisemizin hazırlamış olduğu çalışma kitaplarını ve eğitim materyallerini dağıtmak üzere köylerdeki öğrencilerimizi ziyarete devam ettik.
İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN

 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Bakanlığımız tarafından uzaktan eğitime erişim sorunu yaşayan öğrencilerimiz için gönderilen çalışma kitaplarını ulaştırmak üzere köy ziyaretlerine devam edildi. Bu kapsamda Hem Daday İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan eğitim materyalleri hem de Bakanlığımız tarafından gönderilen 5. sınıftan 12. sınıflara kadar öğrencilerimizin eğitimine destek sağlayacak olan çalışma kitaplarını dağıtmak üzere köylerde yaşayan öğrencilerimiz ziyaret edildi.İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ŞİRİN, insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturuyla hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti. Bunun için dee köylerde yaşayan öğrencileri iklim şartları elverdiği sürece en kısa sürede ziyaret etmeye devam edeceklerini belirtti.

25-12-202025-12-2020

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.