KASTAMONU
DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TELAFİDE BEN DE VARIM ETKİNLİKLERİMİZ
![TELAFİDE BEN DE VARIM ETKİNLİKLERİMİZ](/meb_iys_dosyalar/2021_07/08163914_WhatsApp_Image_2021-07-08_at_16.29.32_1.jpg)
Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkan farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde çocuklarımızın fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla "Telafide Ben de Varım" Programı hazırladık.
Bu program kapsamında okullarımızda ki müzik,resim ve doğa etkinliklerimiz;