KASTAMONU
DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİMDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTEK
![İLÇE MİLLİ EĞİTİMDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTEK](/meb_iys_dosyalar/2021_12/21113532_WhatsApp_Image_2021-12-20_at_16.58.47.jpg)
Kızılay tarafından kan ihtiyacının karşılanması maksadıyla çeşitli zamanlarda mobil araçları ile ilçe merkezlerine gelerek vatandaşlardan kan bağışı almaktadır.i Bu maksatla Daday ilçesine gelen Kızılay mobil aracında Daday İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Şirinj ve personeli kan verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ŞİRİN ülkemizdeki kan ihtiyacının Kızılay Kurumu Trafından karşılandığını belirterek her daim kan bağışlında bulunmanın gerekliliğini ifade etti.