KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Emin DEMİR´in Başkanlığında Gerçekleştirildi.   
İlçe Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

          Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2018-2019 eğitim öğretim yılı II. dönem ´´ Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu´´ toplantısı 31/01/2019 Perşembe günü yapıldı. Eğitim ve öğretim yılı I. dönemi, öğrenci başarısı, disiplin ve devamsızlığın azaltılması yönünde değerlendirildi. Yarı yıl tatilinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alınarak, okul ve kurumların II. döneme hazır hale getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması kararlaştırıldı. Destekleme ve Yetiştirme kursalarının verimli bir şekilde okullarımızda hafta sonları devam etmesinin öğrenci başarısı açısından faydalı olacağı ifade edildi. 2023 Vizyon Belgesine göre okul ve kurumlarımızda yapılması gereken çalışmalara hız verilmesi ve planlanan hedefler doğrultusunda uygulamaya geçilmesi istendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR mutlu ve huzurlu olarak II. döneme başlamayı, verimli ve başarılı bir şekilde bitirmeyi dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

01-02-201901-02-2019

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.