KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE DEVİR TESLİM

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE DEVİR TESLİM

         İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde  görev devir teslimi yapıldı. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü"ne Araştırmacı olarak atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR'e çiçek takdiminin ardından yaptığı konuşmada görev yaptığı süre zarfında mesai arkadaşlarının desteğiyle herhangi bir sıkıntı yaşanmadan görevi yürüttüğünü ifade etti. Demir, yapılan hazırlıklarla eğitim öğretim yılının açılması sürecinde gerekli planlamaların yapıldığını belirterek göreve yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ŞİRİN'e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

       İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ŞİRİN ise yaptığı konuşmada, "İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü hiçbir aksaklığa mahal vermeden layıkıyla yürüten öncelikle Mehmet Emin Bey olmak üzere, yöneticilerimizden memurlarımıza tüm milli eğitim camiasına hizmetleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Hepimiz devletin farklı kademelerinde unvanlarımız değişse de en iyi şekilde hizmet etme bilinciyle hareket ediyoruz. Bugün hiçbir tedirginlik yaşamadan göreve başlıyorsam bu sizlerin gayretlerinin bir sonucudur. Yeni eğitim öğretim yılında birlik ve beraberlik içerisinde, ekip ruhuyla Daday'ın eğitim öğretim kalitesini daha yukarılara taşıma çabasında olacağız." şeklinde konuştu.

            Devir teslimin ardından çekilen fotoğraflarla tören sona erdi.

16-10-2020

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.