KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AHMET ŞİRİN'İN YARI YIL KARNE MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AHMET ŞİRİN'İN YARI YIL KARNE MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz,

Değerli Öğretmenlerim,

Kıymetli Veliler, 

Büyük bir mutlulukl ve heyecanla başlayarak devam ettiğimiz 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının ilk  dönemini salgına rağmen yüz yüze olarak ve sorunsuz bir şekilde bitirmenin  hazzını yaşıyoruz. İlçemizdeki tüm öğrencilerimiz, karnesini alarak tatile girecek. Her zaman olduğu gibi bu dönemde de Daday'da eğitimde yükselen ivmesine verdikleri özverili katkılardan dolayı okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve okul-aile birliği üyelerine teşekkür ediyorum. Tüm öğrencilerimizin kış ayının güzelliklerinin farkına vararak doğayla çevreyle bütünleşerek tatili geçirmelerini ve bol bol kitap okumalarını temenni ediyorum.

Alınan karneler ile hem çocuklarımız, hem öğretmenlerimiz hem de velilerimiz eğitim ve öğretim sürecinde kendilerini değerlendirmiş ve böylece eğitim sürecinin gelişmesi ve zenginleşmesinde katkı sunacaklardır.  İnanıyorum ki velilerimiz çocuklarımızı  başarıları ile değerlendirip yüreklendireceklerdir. Daha başarılı olmaları için çocuklarımızı teşvik edeceklerine inancım sonsuzdur.

Geleceğimizi inşa etmek ve hayal ettiğimiz bir dünyada sonraki nesillere iyi bir yaşam bırakmak istiyorsak veliler, öğretmenler ve yöneticiler olarak geleceğimize ve çocuklarımıza olan borcumuzu ödemeliyiz. Bunun için anne babalar, öğretmenler ve tüm eğitim dünyası olarak el ele vermemiz gerekir. Her bir öğrencinin ruhuna dokunarak gül yetiştiren bir insanın hevesi ve güzel ahlakı tamamlamaya gelmiş bir ruhun erdemi ile ortak bir bilinçle hareket edeceğimize duyduğumuz inanç bizi aydınlık yarınlara taşıyacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 2021-2022 Eğitim- Öğretim yılının birinci döneminde karne alan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Tüm öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin sağlıklı, huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni ediyorum.

 

 

Ahmet ŞİRİN

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.