KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Demir´den Yarı Yıl Tatili Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı 1. döneminin sona ermesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı.   
İlçe Milli Eğitim Müdürü Demir´den Yarı Yıl Tatili Mesajı

            Demir mesajında ´´18 Eylül 2017 tarihinde başlayan 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının 1. dönem sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bir dönem boyunca göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmalarından dolayı tüm idarecilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi kutluyorum.

            Demir konuşmasına ´´ Karnedeki değerlendirmeleri başarı ya da başarısızlık göstergesi değil, güçlü ve zayıf yönlerinizi tesbit aracı olarak görmelisiniz. Bu kısa tatil süresince kendinize zaman ayırmanız, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmanız,  ruhsal, zihinsel gelişmenize katkı sağlayacak kitaplar okumanız sizleri için çok faydalı olacaktır. Özellikle zamanınızı ekranlarla değil akranlarınızla geçirin.´´ diyerek devam etti.

            Demir, öğretmen ve velilere de yönelik uyarılarda bulunarak, şunları kaydetti.´´ Çok değer verdiğinize inandığımız çocuklar, sizler için olduğu kadar bizler için de değerli ve kıymetli varlıklarımızdır. Bu dönemde onları sorgulanmak ve kıyaslamak yerine farklılıklarını anlamaya çalışarak, her şeye rağmen destekleyip özgüvenlerine katkı sağlayarak iletişim içerisinde onlarla bolca vakit geçirerek başarılarına çok büyük katkı sağlayacağınızı unutmayınız. Öğrencilerimizin karnelerindeki değerlendirmelerden, onların ilgi ve yeteneklerini belirlemeye çalışalım.´´   

   

                                                                                                                                                                                                                                                                              Mehmet Emin DEMİR

                                                                                                                                                                                                                                                                             İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.