KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR´in Veda Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR´in Veda Mesajı

            2014 yılının Temmuz ayında büyük bir heyecan ve mutlulukla başladığım Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırmacı kadrosuna atanmam sebebi ile ayrılıyorum. Yaklaşık altı yıllık görev sürem boyunca Daday'da görev yapmaktan ve sizlerle birlikte olmaktan onur duydum. Gönül isterdi ki daha uzun yıllar birlikte çalışalım ama memuriyet, kaderin cilvesi. Daday'ı Daday'lıları hiçbir zaman unutmayacağım. Görev yaptığım altı yıllık süre içinde birçok anılarım, güzel günlerim ve mutluluklarım oldu. Bu sürede her zaman yanımda olan eşime, çocuklarıma, çalışma arkadaşlarıma ve siz Daday'lılara teşekkür ediyorum. 

           Bu güzel ilçede çalıştığım süre boyunca samimiyet ve hassasiyet duyguları ile görev yaptım ve ''En büyük takdir, güvenilmek; en büyük başarı, bu güvene layık olmaktır.'' ilkesini çalışma hayatım boyunca egemen kılma çabası içinde oldum. Bu ilke doğrultusunda özellikle belirtmek isterim ki; burada sadece öğretim faaliyetleri değil, yüksek ahlaki değerlere dayalı sayısız eğitim faaliyetleri ile geleceğimizin miraçısı olan çocuklarımızın hayatlarına dokunan tüm öğretmen ve idareci arkadaşlarımın bu özverili tavır ve çalışmaları da her türlü övgünün üzerindedir. 

            Çocoklarımızı kutsal emanet sayarak sizlerden teslim alan okul müdürü ve müdür yardımcısı arkadaşlarımın ve büyük fadakarlık ve özen ile görev yapan kıymetli öğretmen arkadaşlarımın, siz ilçe halkının güveni ve işbirliği sayesinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da görevlerini, büyük bir azim ve karalılıkla yerine getireceğinden, hakkettikleri o sonsuz sevgi, saygı ve güvene layık olmaya devam edeceğinden hiçbir şüphem yoktur. ''Eğitim ailede başlar, okulda şekillenir'' bilinciyle bizimle işbirliği içinde olup çalışmalarımıza katılarak bize destek veren tüm velilerimize, maddi ve manevi katkılarda bulunan tüm eğitim hayırseverlerine, Daday'da eğitim-öğretim faaliyetlerinin daima daha ileriye gitmesi için emek harcayan tüm paydaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.

            Sözlerimi burada bitiriken, yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarımızda her zaman bizlere destek olan Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanımıza, Kurum Amirlerimize ve özellikle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelimize, eğitim camiamıza ve siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum, varsa haklarım can-u gönülden helal ediyor, sizlerden de helal etmenizi istirham ediyorum. 

 

                                                                                                                                                                                                                                                 Mehmet Emin DEMİR

    

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.