KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ŞİRİN'in İlköğretim Haftası Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ŞİRİN'in İlköğretim Haftası Mesajı

Değerli Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler, Kıymetli Veliler,

Geleceğimizin teminatı, sevgili çocuklarımız; 2021-2022 Eğitim Öğretim yılına, yüz yüze eğitimi ile başlıyoruz. 

Bakanlığımızca eğitimin aksamaması için her türlü önlem alınmış, tüm tedbirler uygulanmıştır. İlçe Milli Eğitim olarak bizler de başlayacağımız yeni eğitim öğretim yılında okullarımızı güvenle açmak için salgına karşı tüm tedbirleri aldık.

Sevgili Öğrenciler, sizlerin başarısı, hepimizin başarısıdır.

Sizlerin yeni şeyler öğrenip keşfetmeniz, başarıdan başarıya koşmanız; okuyan, araştıran, düşünen ve vatanına milletine faydalı birer birey olarak yetişmeniz bizleri mutlu edecektir.Bizler bu konuda eğitim camiası olarak hazırız.

Sevgili veliler, çocuklarınız bizlere emanet. İçinde bulunduğumuz süreçte, her şeyden önce onların sağlıklarını koruyarak eğitim öğretim için ne gerekiyorsa yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Değerli meslektaşlarım, her zaman fedakarca çalıştığınızı biliyor, görüyoruz. Yeni öğretim yılında da aynı fedakarlıkla çalışacağınıza eminim.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni öğretim yılının sağlıkla, huzurla; yöneticimizden öğretmenimize, öğrencimizden velimize hep birlikte maske-mesafe-temizlik kurallarına azami özen göstererek güzel bir eğitim öğretim yılı olması temennisiyle 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılının Daday İlçemiz başta olmak üzere tüm ülkemize hayırlı olmasını dilerim.

 

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.