KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET EMİN DEMİR'DEN 2019-2020 EĞİTİM ve ÖĞRETİM YILI SENE SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET EMİN DEMİR'DEN 2019-2020 EĞİTİM ve ÖĞRETİM YILI SENE SONU MESAJI

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebi ile dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de yüz yüze eğitime ara verildi. "Uzaklaştıkça Yakınlaşıyoruz" ve "Tatil Değil Uzaktan Eğitim" sloganları ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK liderliğinde, bakanlığımız dünyada eşi benzeri olmayan bir uzaktan eğitim süreci başlattı. Bu süreçte TRT-EBA TV, EBA gibi çeşitli uygulamaları hayata geçiren bakanlığımızın çalışmaları doğrultusunda bizler de YouTube kanalımız ve çeşitli online platformlar aracılığıyla uzaktan eğitim çalışmaları yürüttük. Bu çalışmalarımızın sonucunda 817 öğrencimizle 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılını tamamlamış bulunmaktayız.

Sevgili Öğrenciler; Bugün bütün gayretlerinizin sonucu olarak bir eğitim dönemini daha geride bırakmış oluyorsunuz. Bu kadim şehirden geçmişte ve günümüzde sayısız âlim, yönetici ve kıymetli şahsiyetlerin çıktığını unutmayın ve bu ideallerle tatilinizi değerlendirin. Sizlerle sınıflarda tekrar buluşacağımız günün heyecanını taşıyorum.

Değerli meslektaşlarım; İçerisinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılında yaşadığımız bu özel durumda gösterdiğiniz fedakârlıktan ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler gibi ben de öğrenci ve zil seslerinin yankılandığı okullarımıza döneceğimiz günü özlemle bekliyorum.

Kıymetli veliler; Uzaktan eğitim sürecinde en büyük destekçimiz sizler oldunuz. Yavrularımızın yaşanan durumdan olumsuz etkilenmemeleri için harcadığınız çaba ve özverili çalışmalarınız için sizlere teşekkür ediyorum.

Birlik ve beraberliğimizin daha da güçlendiği bu dönemde, büyük fedakârlık gösteren tüm eğitim çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyor, sağlıklı bir yaz dönemi geçirmenizi diliyorum.

 

                                                                                                                              Mehmet Emin DEMİR                                                                                                                                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.