KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm Türkiye de olduğu gibi İlçemizde de coşkuyla kutlandı.   
İlçemizde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı

         Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı´na İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü çelengini Bekir Sami KAVUŞ´un sunmasından sonra kutlama programı İlçe stadyumunda devam etti. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Daday Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Turgay Çelebican yaptı. Öğrenciler tarafından şiirler okundu. Daday Çok Programlı Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Çolak yönetiminde Türk Ulusu ve Çumhur Başkanı adına ´´ Şeref Çağrısı´´ yapıldı. Daday Çok Programlı Anadolu Lsesi öğrencilerinin hazırladığı  müzikli ront gösterisinin sunumu yapıldı. Atatürk Ortaokulu halk oyunları ekibi yöresel oyunlarını sergilediler. Gençlik haftası münasebetiyle düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerin verilmesiyle kutlama programı sona erdi.  

          19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Programına İlçe Kaymakamı Sayın Ömer Ahmet ÖZDEMİR, İlçe Belediye Başkanı Hasan Fehmi TAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR, Kamu Kurum ve Kuruluşları Daire Amirleri, Siyasi Parti Başkanları, İl Genel Meclisi Üyeleri, İlçe Okul ve Kurum Müdürleri, Öğrenciler ve çok sayıda Vatandaşın katılımlarıyla İlçe Stadyumunda gerçekleştirildi. Programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederiz.

21-05-201821-05-201821-05-201821-05-201821-05-2018

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.