KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kendini Keşfet Geleceğini Planla

Daday İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü´nde görevli Ziraat Mühendisi Şükrü KAYNAŞ ve Veteriner Hekim Oğuzhan Fatih GAYRETLİOĞLU ´´Kariyer Günleri Projesi´´ Kapsamında Lise Öğrencileri İle Söyleşi Yaptı.   
Kendini Keşfet Geleceğini Planla

          İlçemizde düzenlenen ´´ Kariyer Günleri Projesi´´ kapsamında ortaöğretim öğrencilerimize yönelik, meslekleri her yönüyle tanımak, doğru hedef belirleyerek, kişilik özellikleri, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda bilinçli tercihler yapmalarını sağlamak amacıyla çeşitli meslek grublarından başarılı kişiler davet edilerek öğrencilerimizle söyleşi yapmaları sağlammaktadır. Daday İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü´nde görevli Ziraat Mühendisi Şükrü KAYNAŞ ve Veteriner Hekim Oğuzhan GAYRETLİOĞLU meslekleri ile ilgili öğrencilerimizle söyleşi yaptılar. 

             Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR, Şube Müdürü Cemil KILIÇ, ÇPAL Müdür Yardımcısı Mesut KOLCU, AİHL Müdür Yardımcısı Mahir Bıyıklıoğlu ve öğrenciler katıdı. İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü´nde görev yapan Ziraat Mühendisi Şükrü KAYNAŞ ve Veteriner Hekim Oğuzhan Fatih GAYRETLİOĞLU davet edilerek meslekleri ile ilgili bilgilerini ve tecrübelerini paylaştılar. Programın sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR davetlerini kırmayarak gelen Ziraaat Mühendisi Şükrü KAYNAŞ ve Veteriner Hekim Oğuzhan Fatih GAYRETLİOĞLU´na teşekkür etti.

30-04-201830-04-201830-04-201830-04-201830-04-201830-04-2018

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.