KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Akif ERSOY´un´´ Çanakkale Şehitlerine ´´ Şiirini Ezbere Okuma Yarışması

Mehmet Akif ERSOY´un´´ Çanakkale Şehitlerine ´´ Şiirini Ezbere Okuma Yarışması

 

         Bu yıl ´´ Milletin Sesi Mehmet Akif´´ teması ile 12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY´u Anma Günü kapsamında Diyanet İşleri Başkanlığı ülke genelinde yarışma düzenledi. Daday İlçe Müftülüğ ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen yarışma ilçemizde 15 Mart 2019 Cuma günü saat 10:00´da Daday İlçe Müftülüğü Toplantı Salonunda yapıldı. Yarışmaya Daday Anadolu İmama Hatip Lisesi ve Daday Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri katıldı. Yarışmaya katılan ve  dereceye giren öğrencilere İlçe Müftülüğ tarafından hediyeler verildi. Daday Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Betül Beyza TEKİNALP birinci, Daday Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Gülcan GEBEŞ ikinci, Daday İmam Hatip Lisesi öğrencisi Gamze Nur BASMACIGİL üçüncü oldular. Bu anlamlı yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

          Çanakkale Şehitlerine şiirini ezbere okuma yarışmasının juri üyeliğini İlçe Müftüsü Sayın İsmail ÇAKIR, Din Görevlisi Sayın Abdullah İzzet KAŞ, Atatürk Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Sayın Ümit Turan yaptılar. Yarışmaya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Gülseren ANBARCI, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Temsilcisi Sayın Cemil KILIÇ, Daday Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sayın Aydın DEMİRAL, Daday Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Nagehan DEMİR, Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.

21-03-201921-03-201921-03-201921-03-201921-03-201921-03-2019

       

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.