MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET EMİN DEMİR´İN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI
2017-2018 eğitim ve öğretim yılının çocuklarımıza, velilerimize, öğretmenlerimize, tüm eğitim camiamıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, başarılı bir eğitim yılı geçirmek temennisiyle, sevgi ve saygılar sunuyorum.![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET EMİN DEMİR´İN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2017_10/03154602_IMG_6628.jpg)
Geleceğimizin teminetı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmenin hem görevimiz hem de toplumsal sorumluluğumuz olduğunun bilincindeyiz. Çünkü iyi yetişmiş; tarihini, dilini, örf ve adetlerini, manevi değerlerini, ülkesini ve dünyayı tanıyan, bilime, rekabete açık, özgüveni yüksek, donanımlı nesillerin, hem kendilerinin geleceği, hem de ülkemizin geleceği açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz.
2017-2018 eğitim ve öğretim yılının çocuklarımıza, velilerimize, öğretmenlerimize, tüm eğitim camiamıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, başarılı bir eğitim - öğretim yılı geçirmek temennisiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Mehmet Emin DEMİR
İlçe Milli Eğitim Müdürü