KASTAMONU
DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL MÜDURLERİMİZLE TOPLANTI YAPILDI
![OKUL MÜDURLERİMİZLE TOPLANTI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_01/04211618_IMG-20220104-WA0007.jpg)
Okulun müdürlerimizle EBİDEP, DYK, Meslek Eğitim Merkezleri, Seçmeli Dersler ve Erasmus programlarıni konu alan değerlendirme toplantısı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Şirin başkanlığında yapılan toplantıya okul müdürleri katıldı.Şirin; Öğrenci başarısı ve okullarımızın kalitesine yönelik her türlü iyi çalışmalar yapma gayreti içinde olduklarını ve her zaman daha iyiye ulaşmanın adına çalışmalarının devam edeceğini belirtti.