KASTAMONU
DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ormanlarımız ve Ağaç Sevgisi
21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası![Ormanlarımız ve Ağaç Sevgisi](/meb_iys_dosyalar/2018_03/16090548_IMG-20180312-WA0000.jpg)
21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftasında ormanlarımızın değerini öğrencilerimize anlatmak için Orman İşletme Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak düzenlenen ´´ Ormanlarımız ve Ağaç Sevgisi´´ konulu ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri arasında kompozisyon, şiir, resim yarışması düzenlenmiştir. Dereceye giren öğrencilerimiz ödüllendirilecektir. Katılmak isteyen öğrencilerimiz okul idarelerinden bilgi alabilirler.