KASTAMONU
DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SAĞLIK NEŞE HAREKET (SAHAN) PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
![SAĞLIK NEŞE HAREKET (SAHAN) PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2021_03/23155557_WhatsApp_Image_2021-03-23_at_14.36.11.jpg)
Türk Milli Eğitim Sisteminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda öğrencilerin ders dışı faaliyetlere olan ilgilerini öne çıkarmak ana fikriyle oluşturulmuş projenin II. toplantısı 23.01.2021 tarihinde saat:14.00 da yapıldı.Planlanan çalışmalar doğrultusunda oluşturulan takvim kapsamında yapılacak etkinlikler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Gerekli olan malzemelerin tespiti ve temini konusunda yapılacak koordinasyon hakkında bilgi verildi.