Selalmaz Yatılı Bölge Ortaokulu Öğrencileri Mevlid Programı Düzenledi
Hz. Muhammed (s.a.v)´in doğumunun 1446. yılı münasebetiyle Miralay Halit Bey İlkokulu öğrencileri mevlid programı düzenledi.![Selalmaz Yatılı Bölge Ortaokulu Öğrencileri Mevlid Programı Düzenledi](/meb_iys_dosyalar/2017_12/05173654_IMG_7539.jpg)
Selalmaz Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri tarafından Hz. Muhammed (s.a.v)´in doğumunun 1446. yılı münasebetiyle mevlid programı düzenlendi. Okulumuzun salonunda düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başladı. Öğrenciler tarafından hazırlanan şiir ve ilahiler dinlendi. Peygamber Efendimize yazılan mektup okundu. Hz. Muhammed (s.a.v)´in kişiliğini anlatan video gösterimi yapıldı. İlçe Müftüsü İsmail ÇAKIR tarafından Peygamber Efendimizin çocuklara nasıl davrandığı ile ilgili kısa konuşma yapıldı. Salavat yrışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.