KASTAMONU
DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SENE BAŞI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI
2023-2024 Eğitim-öğretim yılı ilçemiz sene başı müdürler toplantısı okul/kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Eğitim öğretim faaliyetleri,kültürel ve sosyal faaliyetler, okulların eğitime hazırlanması, akademik başarı,taşımalı eğitim,projeler ,meskleki eğitim,denetim kurul komisyon çalışmalarının değerlendirildi toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.![SENE BAŞI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2023_08/29154927_1.jpg)