KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşımalı Eğitim Öğrenci Servis Şoförlerine Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Taşımalı Eğitim kapsamında farklı okullara taşınan öğrencilerin güvenliklerini ve alınan tedbirleri görüşmek üzere, İlçe Kaymakamı sayın Ahmet ÖZDEMİR´in başkanlığında Daday Kaymakamlığı toplantı salonunda 21.09.2017 Perşembe günü saat 10:00’ da bilgilendirme toplantısı yapıldı.    
Taşımalı Eğitim Öğrenci Servis Şoförlerine Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

03-10-201703-10-201703-10-2017

          Toplantıya İlçe Kaymakamı sayın Ahmet ÖZDEMİR, Jandarma Komutanı Mustafa GÖKÇEN, ilçe Emniyet Amiri Eren SAKALLI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DEMİR, Okul Müdürleri, Okul Aile Birliği Başkanları, Taşımalı Eğitim Yüklenici ve Şoförleri katıldı.

          Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü, okul idareleri ve servis şoförlerine görev ve sorumluluklarını slayt sunumu eşliğinde anlattı. İlçe Jandarma Tarafik ve İlçe Emniyet Trafik görevlilerince yapılan denetimlerde nelere dikkat edileceği hususunda bilgilendirme yapıldı. İlçe Kaymakamı sayın Ahmet ÖZDEMİR önce can güvenliğine dikkat edilmesi, trafik kurallarına eksiksiz uyulması, hiçbir işin yada görevin insan sağlığından ve canından önemli olmadığını özellikle belirtti. 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde, öğrencilerin güvenli bir şekilde okullarına ulaşmaları için herkesin üstüne düşen görevi layıkıyla yapması gerektiğini ifade etti.        

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.