KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Teknik Destek Programı 4. Dönem Başarılı Projeleri Belli Oldu

Teknik Destek Programı 4. Dönem Başarılı Projeleri Belli Oldu

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından yürütülen "2021 Yılı Şehir Tanıtımı ve Markalaşma Teknik Destek Programı" kapsamında başvurusu kabul edilen 4. Dönem projelerinin değerlendirme süreçleri tamamlanarak desteklenmeye hak kazanan projeler belli oldu.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından 28 Mayıs 2021 tarihinde ilan edilen "2021 Yılı Şehir Tanıtımı ve Markalaşma Teknik Destek Programı" 4. Dönem kapsamında başvurusu alınan projelerin değerlendirme süreci sona erdi. Teknik Destek Programı kapsamında başvurusu alınan ve değerlendirme süreçleri sonunda başarılı bulunan 1 proje ajans genel sekreterliğince onaylanarak destek almaya hak kazandı. Program kapsamında Kastamonu'nun Daday İlçe Kaymakamlığı tarafından hazırlanan ve Daday İllçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da uygulanacak olan  "Müze Deneyimleri İyileştirilmesi/Geliştirilmesine Yönelik Danışmanlık Projesi" ne ajans tarafından teknik destek sağlanacak.

Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan proje kapsamında Daday'da kurulması planlanan Daday Eğitim Tarihi Müzesi'ne yönelik müzecilik alanında profesyonel danışmanlık desteğini kapsayan teknik destek, müzenin kuruluş aşamasında yapılması gerekenler, kurulması ve sonrasında hizmete sunulması süreçlerinin profesyonel olarak yürütülmesini içeriyor.

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.