KASTAMONU DADAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TELAFİDE BEN DE VARIM TOPLANTISI YAPILDI

TELAFİDE BEN DE VARIM TOPLANTISI YAPILDI

Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkan farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde çocuklarımızın fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında ilçemizde okul müdürlerinin katıldığı toplantı yapıldı.

Okul öncesi eğitim, ilköğretim, ortaöğretim ve özel eğitim okullarımızda öğrenim gören çocuklarımız için 5 Temmuz - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında okul, ilçe ve il genelinde gerçekleştirilecek Program kapsamındaki bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ile etkinlikler için planlanmış çalışmaları yapıldı. Bu kapsamda düzenlenecek faaliyetlere ilişkin  gerekli planlamaların yapılıp öğrencilerimizin etkin ve verimli bir yaz dönemi geçirmelerinin sağlanması hususunda çalıştıklarını belirten ŞİRİN, özverili çalışmalarından dolayı şimdiden tüm idareci, öğretmen ve personele teşekkür etti. 

Hükümet Binası Daday / KASTAMONU - 0366 616 1496

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.